O nás

Naše vize je dlouhodobá spolupráce

Klienty poznáváme během spoluprací blíže a umíme naši práci odvádět přesně k potřebám jejich podnikání.

Každou spolupráci bereme vážně, jen tak umíme dostat kvalitu naší práce pro kvalitní podnikání našeho klienta. Posloucháme Vaše požadavky a poznáváme Vaše podnikání.. Doba jde neskutečně rychle dopředu a proto našim klientům neustále aktualizujeme informace na stránkách nebo tvoříme reklamní kampaně šité na míru pro jejich společnost.

Správné nasměrování a nastavení, ať už web stránek nebo reklamních kampaní, nedosáhnete za týden ani za dva. Dokážeme dělat analýzy cílových klientů, směrování konkurence a podle toho nastavit kampaně Vaší společnosti.

Osobní setkání nebo série videohovorů

Komunikace je základ. Řekněte nám všechny Vaše požadavky a podněty, abychom Vám mohli správně nastavit Vaše kampaně.

Práce na Vašem produktu

Zároveň, jak pracujeme, ať už na webu, aplikaci nebo reklamě, vše s Vámi zkonzultujeme a pravidelně Vás seznámíme s pokrokem našich prací. Jste informován o každé změně a pokroku.

Správné představení Vašim klientům

Představení Vašeho produktu správné načasujeme pro představení veřejnosti na sociálních sítích. My Vaše klienty připravíme na Vaše novinky. Kvalitní načasování je moc důležité.

Užívání zisků po spuštění

Po správném načasování a důkladné spolupráci si můžete užívat, jak Vám nová web stránka, aplikace nebo reklama začne po investici skutečně vydělávat peníze. Úspěšná společnost musí mít kvalitní prezentaci.
Portfolio

Vždy inovativní řešení.

Kvalitní reference je nejlepší reklama.

Záleží nám na tom, abychom odvedli kvalitní práci. Proto si vždy dáváme záležet na splnění všech požadavků. Náš produkt Agenda je naše nejlepší reference. Pro reference od našich stávajících zákazníků nás neváhejte kontakt a my Vám obratem zašleme naše projekty.

SEO optimalizace

Není web stránka jako web stránka. Když není správně nastaveno SEO, máte prezentační web který upadne v google. S námi se Vám to nestane.

Komunikace je základ

Vše záleží na komunikaci. Všechny kroky konzultujeme s klientem. Po předání necháváme 14 dní na připomínky a změny, aby byl klient vždy 100% spokojený.

Naše práce je naše vášeň

Není to pro nás jen práce. Kromě studia v oboru máme několikaleté zkušenosti a pravidelné školení novinek. Pro nás jsou Vaše požadavky všechno.

Všechny dáta v záloze

Nic nenecháváme náhodě. Garantujeme Vám, že jsou Vaše data v případě ztráty 14 dní zálohované a připravené na okamžitý restart.

Skvělá parta, skvělý tým

Každý se věnujeme svému oboru, ve kterém jsme absolutní jedničky a skvěle se doplňujeme. Mluví za nás naše skvělé projekty.

Podpora 24/7

V případě problému jsme tu pro Vás 24/7. Naše technická podpora se okamžitě postará o nechtěný výpadek či jakýkoliv problém, který se vyskytne na našich produktech.