Intranet

Zajistíme všechny licence a správně nastavíme platební brány

Co vyřizuje zákazník?

Zákazník obvykle vyřizuje věci kolem platebních bran, kde si osobně dohaduje provize z transakcí či podmínky s externími společnostmi. Na platební brány doporučujeme GP webpay nebo GoPay. Samotné nastavení případně poradenství poskytujeme bezplatně pro naše klienty

V podstatě nám můžete dodat také licence ať už na Elementor PRO nebo na různé pluginy, které mají být na webu. Ovšem preferujeme, když Vám minimálně s výběrem pomůžeme. Z naší praxe Vám umíme poradit, co je pro Váš web ideální.

Co vybavuje Agretimo?

My vyřizujeme obvykle hosting a domény. V tomto případě jste výhradním vlastníkem Vy, my jen za Vás vše vyřešíme. Tato služba je rovněž bezplatná v rámci tvorby web stránky.

Dále vyřizujeme veškeré licence, kde není potřebný Váš podpis, nebo případně Vaše osobní přítomnost. Jsou to věci, které by Vás zbytečně sklízely o čas a ten je jako všichni víme v podnikání velmi důležitý. Všechny tyto služby dostanete od nás jako benefit. V případě ročních licencí jste samozřejmě upozorněni o následujících platbách na další kalendářní roky.

Proč řešit licence a PRO verze?

Licence je vstupenka k odemknutí plnohodnotného potenciálu budování web stránky nebo využívání pluginů. Samozřejmě, jsou zde i verze, které jsou bezplatné, ale ty jsou limitovány funkcemi a proto často říkáme klientovi, že více z dané funkce dostat nevíme, případně změna není možná.

Právě zakoupení licence je cesta, která je v tomto směru správná. Každý ví, že do podnikání je třeba investovat. Proto je třeba si rozmyslet, zda chcete web stránku, se kterou nebudete spokojeni a bude tam mnoho omezení, nebo web podle Vašich představ, který bude rychlý, stabilní a zákazníci jej budou pravidelně navštěvovat.

Shrneme si to

Je to na Vás, jakou strategii zvolíte.

Investice do základních licencí je přibližně v rozmezí 4000 – 8000 korun. Je to na Vás, jak se rozhodnete, ale je to vždy lepší řešit na začátku, než dodatečně. Víme, že když člověk začíná s podnikáním, je každá koruna dobrá.

No když teď zaplatíte za web bez lincencí a za rok se rozhodnete pro rozšíření, celé se Vám to prodraží. Vyžaduje to postavení web stránky úplně od začátku.

Výhody Pro verze

Výhody Pro verzi s licencí jsou velmi zásadní pro budování a vizuál webové stránky nebo e-shopu.

Nevýhody Free verze

Samozřejmě, free verze jsou dostupné pro každého. Mají však svá omezení, která pak přispějí k nespokojenosti klienta.

Potřebujete něco vysvětlit?

Využijte jeden z našich kontaktů