Portfolio

To nejlepší, co jsme kdy vytvořili.

Naše Agenda, je naše pýcha. V roce 2021 jsme přidali "steroidy" - tedy masivní vylepšení pro naše klienty. Základ byl design a spolehlivost. Dále jsme vylepšili přehled, jednoduché ovládání, funkce a správu základních funkcí u našich klientů.

Doba jde dopředu a umělá inteligence a automatizace začínají být nedílnou součástí našich nejen pracovních životů. Proto jdeme s dobou a našim klientům neustále nabízíme aktualizace a vylepšení. Naše Agenda je flexibilní. Vaše údaje, Vaše barvy, Vaše smlouvy – vše přizpůsobíme Vašemu podnikání.

Nejlepší řešení pro váš rental.

Vše rychle a jednoduše. Od vyplnění údajů, přes generování smluv, až po kompletní databázi Vašich klientů. A to vše bez vytištění jediného papíru.

Agenda umí všechno. Nejen generovat smlouvy a posílat je na email, ale i posílat SMS oznámení, plánovat vypůjčení v kalendáři, vypisovat adresy a fakturační údaje automaticky, ověřovat občanské průkazy a pasy, vytvářet faktury, přijímat platby kartou – vše co Vás napadne. Budete potřebovat další funkce do Agendy? Není problém, máme rádi každou výzvu!

Portfolio

Kontrola z celého světa.

Jste na dovolené, či služební cestě? Žádný problém! Pro připojení do Agendy Vám stačí jen internet a přihlašovací údaje.

Čas je velmi důležitý

Víme, že Váš čas je velmi důležitý. Proto Vám zapůjčení nepotrvá více než 5 minut. Jsme jednička na trhu.

Technická podpora

Jsme tu pro Vás při řešení jakéhokoliv problému, výpadku, zda požadavky na vylepšení. Zpětná vazba je pro nás velmi důležitá a také Vaše spokojenost.